Ankara Sağlık Ajansı

Ankara Sağlık Ajansı

Ankara Sağlık Ajansı
Sağlık Ajansı


 
Ankara Sağlık Ajansı olarak Dijital dünyadaki iş ortağınız sloganı ile yola çıkarak sağlık sektöründe yaşanılan bütün gelişmelerden haberdar olabileceğiniz bir platform olarak hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz iş tam anlamı ile sağlık sektörüne dair bütün hizmetlere hem hekimlerin ulaşabilmesini sağlamak hem de bu sektörden faydalanmak isteyen hastalara alanında en iyi doktorları sunabilmektir. Bu misyon ile hareket ederken bir araya getirmiş olduğumuz hizmetlerimizin tümünde en iyisi olduğumuzu ise referanslarımız göstermektedir.

Ayrıca hizmetlerimiz noktasında sipesifik bir çalışma alanı belirleyerek sadece sağlık sektörüne yönelik çalışıyor olmamızda size sıradan bir ajans yapmaktan öteye taşımaktadır. Çalışma yapmış olduğumuz alana ait yenilikleri takip ediyor olmamız ve dikkatimizi başka alanlara yöneltmemiş olmamız da yine yapmış olduğumuz iş konusundaki uzmanlığımızı ortaya koymaktadır.
 

Sağlık Ajansı Olarak Sunmuş Olduğumuz Ajans Hizmetleri Nelerdir?


 
Türkiye’nin markalaşmış tek sağlık ajansı olmanın ayrıcalığı ile başarılı hekimlerimizi Türkiye ve dünya çapında yer alan hastaları ile buluşturuyoruz. Böylece vermiş oldukları hizmetleri coğrafi sınırlara bağlı kalmaktan kurtarıyoruz.

Bu bağlamda yaptığımız işlerin ilki kurumsal kimlik oluşturma ile olmaktadır. Kurumsal kimlik oluşturmak için hizmet talep eden sağlık birimi ya da hekiminin yapmış olduğu hizmetleri, meslekteki vizyonu ve misyonunu temel değerler olarak alıyoruz. Sonrasında bu üç temel dayanak üzerine inşaa ettiğimiz kurumsal kimliği müşterimizin sektöre girişi yılı, almış olduğu eğitimler, uzmanlık alanı, deneyimleri ile birleştirerek bir kimlik haline getiriyoruz. Ajans hizmetleri noktasında kurumsal kimlik oluşturma ile ilgili gelen müşteri bir hastane gibi kopleks bi yapıyı illetiyorsa bu noktada hastanede hizmet veren doktorlar ve hizmet verdikleri alanlar da kimlik oluşturulma esnasında kullanılmaktadır.
 
Vermiş olduğumuz ajans hizmetleri arasında yer alan bir diğer öğe ise günümüzün dünyaya açılan bir diğer penceresi olan sosyal medya yönetimi hizmetleridir. Bu noktada hizmet talep eden müşteri ister bireysel hekim olarak isterse de bir kurum olarak başvursun fark etmez en popüler sosyal medya hesapları onlar adına açılarak yönetilir. Yapılan yönetimler için ise ilk adımda yer alan kurumsal kimlik sosyal medya alanında da korunmaya devam eder. Her bir hesapta günlük olarak paylaşımlar yapılır, organik takipçi kitlesi oluşturulur, sosyal medya üzerinden takipçilerden gelen yorum, beğeni ve sorulara anında geri dönüş sağlanır.

Böylece takipçisi olduğu hekim ya da kurum ile interaktif bir iletişimde olduğunu düşünen takipçi daha sonra devamlı takipçi olarak kalır ve bir sure sonra da takip ettiği hekimin ya da kurumun hastası olarak hizmet verdiğimiz müşterimizin kapısını çalar. Ajans hizmetleri verilirken özellikle sosyal medya üzerinden doğru bilgi paylaşımı yapılmaya titizlikle özen gösterilmektedir. Böylece hizmet alan müşteri yapılan paylaşımlar için tedettüt yaşamamaktadır. Vermiş olduğumuz hizmette popülarite adına bilim ve bilginin ışığından ödün verilmemektedir.
 

Websitesi ve SEO Çalışmaları

Sağlık Ajansı olarak sunmuş olduğumuz hizmetler arasında Responsive websitesi ve SEO hizmetleri de yer almaktadır. Bu yöntem markalaşmak isteyen hekimler ve kurumlar için vazgeçilmez bir yöntem olmakla birlikte doğru yapılması elzem bir yöntem olmaktadır. Müşterinin vermiş olduğu hizmet için doğru anahtar kelimeleri tespit edemeyen bir ajans SEO sonuçlarında doğru bir başarı grafiği oluşturamaz.

Üstelik doğru bir SEO sonucu elde etmek için gerekli olan en temel malzeme doğru makale oluşturmaktadır. Ancak bilimsellikten uzak, açıklama ve terimlerin bulunmadığı, bilgi paylaşımının yapılmadığı makaleler arama motorunun yapay hafızası tarafından zaten kaliteli ve nitelikli olarak adlandırılmaktadır. Bu anlamda ajans hizmetleri veren bir firma olarak sağlık makaleleri oluşturabilecek alana hakim yazarlar ile çalışmaktayız.
 
SEO kadar websitesinin de önem taşıdığı dijital platformda ise markalaşmak isteyen hekimler ve sağlık kurumları için responsive websitesi oluşturmaktayız. Böylece websitenize ulaşmak isteyen hastalarınız ister cep telefonlarından ister bilgisayarlarından isterlerse de tabletlerinden giriş yaparak işlevsel bir websitesi ile karşılaşacaklardır. Ayrıca girilen cihazın ekran büyüklüğü, işletimcisi her ne olursa olsun uyum sağlayan websitesi sayesinde hastalarınız ile her koşulda iletişim halinde olabileceksiniz.
 

Advertorial Reklamlar

Ajans hizmetlerimiz arasında yer alan advertorial reklamlar ile de internet, gazete ya da dergilerde haber niteliğinde reklamlar oluşturarak sunmuş olduğunuz hizmetin  hastalar tarafında daha iyi anlaşılmasını sağlamaktayız. Sunmuş olduğunuz hizmetlerin faydalarını, bu hizmeti kimlerin alabileceğini ve yine bu hizmeti vermek için hangi özelliklerin bulunması gerektiğini anlatan bu reklam sayesinde marka değeriniz artırılamaktadır. Ajans hizmetleri arasında yer alan bu reklam türünde doğru konu üzerine odaklanmak en önemli adımken, doğru konuyu ise hitap edilen kitlenin genişliği belirlemektedir.İşin bu aşamasında ise ajansımızın toplumun nabzını iyi tutma becerisi ön plana çıkmaktadır.
 
Son zamanların en iyi tanıtım hizmetlerinden birisi olan video prodüksiyon hizmetleri de ajans hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Marka oluşturmanın bu aşamasında genellikle hasta sorunları üzerinden oluşturulan sorulara cevap veren hekim videoları oluşturulmaktadır. Böylece hastaların sorunlarını en doğru kaynaktan dinlemeleri sağlanmakta hem de konuya hakim olan hekimin tanıtımı ve marka değeri oluşturulmaktadır.

Bu alanda oluşturulan video çekimleri ve çekim sonrası prodüksiyon hizmeti ajansımız tarafında oluşturulmakta ve gerek görülen dijital alana yerleştirilmektedir. Bu yerleştirme ise çekilen videonun stratejik önemi ve konumuna göre website, sosyal medya ya da youtube kanalı olarak seçilmektedir. Doğru seçim yapıldıktan sonra ajans hizmetleri noktasında video izleyicilerinden geri dönüşlerin nasıl olduğu analiz edilmekte ve bir sonraki adım bu analiz bağlamında oluşturulmaktadır.
 

PR Çalışmaları

Vermiş olduğumuz hizmetler arasında son olarak ise PR çalışmaları oluşturmaktayız. PR çalışmaları bir nevi halka ilişkiler olarak da adlandırılmaktadır ve kurumsal kimlik üzerinden kurumun kendisine başvuruda bulunan ile irtibat halinde olması anlamına gelmektedir. Bu noktada vermiş olduğumuz hizmetin amacı müşterimiz ile müşterisi arasındaki irtibatı korumak, deskteklemek ve artırmaktır. Ayrıca düşünce ve davranış biçimlerini etkileyerek devamlılık oluşturmaktadır. Bu noktada ajans hizmetleri olarak verdiğimiz hizmetlerin müşteri memnuniyeti kısmını oluşturmak da diyebileceğimiz bu hizmet ile danışmanlığını yapmış olduğumuz hekimler ve sağlık kurumları zihinlerde iyi bir imajinasyon oluşturmakta ve bu imajinasyonu devam ettirmekteyiz.
 
Yukarıda vermiş olduğumuz bütün hizmetler tek tek önem taşıdığı gibi bir bütün halinde işlediğinde çok daha sağlıklı bir markalaşma süreci işlemektedir. Nitekim tüm bunları vücudun bölümlerine benzetecek olursak sağlıklı işleyen bir sistemi sağlıklı bir beden olarak tabir edebilmemiz için tüm organların sağlıklı çalışması gerekmektedir. Vermiş olduğumuz tüm bu ajans hizmetleri noktasında aynı zamanda alanında uzman bir ekip ile çalıştığımız için markalaşma süreci çok daha hızlı ve verimli gerçekleşmektedir.

Bu hız ve verimin altında yatan ana sebeplerden birisi olan sıkı çalışma ve yaptığı işi bilme düstüru ile de alanında en iyi hizmetleri veren bir kurumuz. Yapmış olduğumuz hizmetlerin geri dönüşlerini sonuçlarındaki başarı ve memnuniyet oranları ile rahatlıkla kendi websitemizde sergilemekteyiz. Ayrıca ‘ aynası iştir kişinin söze gerek yok’ düsturu ile yapmış olduğumuz işlere bakılması bizim için yeterli olacaktır. Ajans hizmetleri noktasında sağlık ajansı olarak fark yaratmamızla bilinmekle birlikte bu alandaki söz sahibi tek ajans olduğumuzun iddiasını da sonuna kadar sürdürmekteyiz.


Sağlık İletişim Ajansı
Ankara Sağlık Ajansı