Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Yazıda Arayın
Makalelerde Arayın
Doktor ve Hastalıklarda ArayınKayıtlı Hekim

Doç.Dr.Deniz Ulaş

Doç.Dr.Deniz Ulaş

5.0/5 (11 Değerlendirme)
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
@doc.dr.denizulas
Değerlendirme Yapın

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

  • Hizmet Verdiği İller Ankara

06.05.1977 tarihinde Tarsus’ta doğdum. 1995 yılında Abdülkerim Bengi Anadolu Lisesi’ni bitirdim. Çocukluktan beri hayalini kurduğum mesleğe ilk adımı, aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanarak attım. Kadın Hastalıkları ve Doğum alanındaki uzmanlık eğitimimi ise 2001-2006 tarihleri arasında Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladım.

Mecburi hizmet için gittiğim; Yozgat Bozok Doğum Kliniği’nde çalıştığım 2 yıllık süreçte (2006-2008), kadınımızı ve sorunlarını daha yakından tanıma fırsatı buldum. Mecburi hizmet bitimi, Azerbaycan Bakü’de Ankara Medical Center Kadın Doğum Kliniği’nin kurulumunda görev aldım. Yaklaşık 2 yıl boyunca (2008-2010) klinik sorumluluğu ve başhekim yardımcılığı görevlerini yürüttüm. Buradaki görev süremin tamamlanmasının ardından Ankara’ya döndüm.

2010 yılında Ankara Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi’ndeki yeni görevime başladım. Tıbbi uygulamalar alanındaki bilgi ve teknolojik gelişimleri, yakından takip etme şansı yakaladığım bu süreçte, 2011 yılında yardımcı doçentlik, 2014 yılında ise doçentlik unvanını almaya hak kazandım. Sağlık Bakanlığı Yardımcı Üreme Teknikleri Sertifikasyon Programlarını hem kadın hastalıkları ve doğum, hem de tüp bebek laboratuvar uygulamaları alanlarında tamamladım. Ankara Turgut Özal Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Tüp Bebek ve İnfertilite Bölümü’nde görev yaptım.

Yurt içi ve yurt dışı birçok eğitime katılarak güncel gelişmeleri takip etme olanağım oldu. Çok sayıda bilimsel toplantıda yapılmış sunumlarım ve konuşmalarım mevcut. Yurt içi ve yurt dışı bilimsel dergilerde yayınlanmış 200’ü aşkın makale ve deneysel çalışmalarım bulunmaktadır. Yoğun çalışma ve ev temposundan fırsat buldukça snowboard, kitesurf, tenis ve zumba gibi sportif faaliyetler yaparak nefes aldım, yenilendim ve hayat enerjimi yüksek tuttum.

Tüm bu süreçte, desteklerini benden esirgemeyen başta canım çocuklarım Ayşenur ve Ömer Doruk olmak üzere, tüm aileme sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla…

20

Yıllık
Tecrübe

63

Cevaplanan
Sorular

0

Bekleyen
Sorular

10000

Mutlu
Anne

* Randevu için Doç.Dr.Deniz Ulaş’ın Resmi sayfasına yönlendirileceksiniz…

Randevu Al


Bilgilendirme Videoları

Doç.Dr.Deniz Ulaş

Youtube

Doç.Dr.Deniz Ulaş

Youtube

Doç.Dr.Deniz Ulaş

Youtube

Doç.Dr.Deniz Ulaş

Youtube

Doç.Dr.Deniz Ulaş

Youtube

Doç.Dr.Deniz Ulaş

Youtube