Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Yazıda Arayın
Makalelerde Arayın
Doktor ve Hastalıklarda ArayınKayıtlı Hekim

Prof.Dr.Timur Gürgan

Prof.Dr.Timur Gürgan

4.9/5 (34 Değerlendirme)
Tüp Bebek Uzmanı
@profdrtimurgurgan
Değerlendirme Yapın

Tüp Bebek Uzmanı

  • Hizmet Verdiği İller Ankara / İstanbul / Şanlıurfa

Prof.Dr. Timur Gürgan, Malatya’da doğdu. Akademik kariyerine 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalında Yardımcı Doçent olarak başladı, 1988 yılında Doçent, 1995 yılında Profesör oldu.

Hacettepe Üniversitesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Departmanı’nın 10 yıl süreyle başkanlığını yaptı; jinekolojik endoskopi, tüp bebek, androloji ve menopoz departmanlarının kuruluşunu gerçekleştirdi.

Yurt dışında pek çok üniversite ve önemli merkezlerde üreme tıbbı, yardımcı üreme teknikleri, mikrocerrahi ve endoskopik cerrahi alanlarında çalışma imkanı buldu.

Üreme tıbbı ile ilgili pek çok uluslararası dernekte yönetim kurulu üyesidir, ulusal ve uluslar arası pek çok kongre, sempozyum ve workshop düzenlemiştir. Ulusal ve Uluslararası bilimsel dergilerde editörler kurulunda görev almaktadır. European Society of HR and Embriology yönetim kurulunda 6 yıl görev yapmıştır.

2016 yılında Dünya Yardımcı Üreme Teknikleri ve Kısırlık Derneği Başkanı seçilmiştir. Görev süresi içinde 2017 Ekim ayında Antalya /Türkiye’de yapılmakta olan Dünya Kısırlık ve Tüp Bebek Kongresinin de başkanlığını yapmaktadır.

Akdeniz Ülkeleri Üreme Tıbbı Derneğinin 2. Başkanlığı yürütmektedir.

American Society for Reproductive Medicine tarafından yayınlanan üreme endokrinolojisi, kadın doğum, infertilite, tüp bebek, üroloji ile ilgili önemli makalelerin yayınlandığı Fertility and Sterility dergisinin Yayın Kuruluşuna seçilmiştir.

34

Yıllık
Tecrübe

153

Cevaplanan
Sorular

0

Bekleyen
Sorular

25000

Mutlu
Anne

* Randevu için Prof.Dr.Timur Gürgan’ın Resmi sayfasına yönlendirileceksiniz…

Randevu Al


Bilgilendirme Videoları

GürganClinic

Youtube

GürganClinic

Youtube

GürganClinic

Youtube

GürganClinic

Youtube

GürganClinic

Youtube

GürganClinic

Youtube