• Mustafa Kemal Mahallesi 2141.Cadde No:16/10 ,Çankaya/Ankara

Prof.Dr. Timur Gürgan

pattern

Prof.Dr.Timur Gürgan

Tüp Bebek Uzmanı

Prof.Dr. Timur Gürgan, Malatya’da doğdu. Akademik kariyerine 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalında Yardımcı Doçent olarak başlamış, 1988 yılında Doçent, 1995 yılında Profesör olmuştur.

Hacettepe Üniversitesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Departmanı’nın 10 yıl süreyle başkanlığını yaptı; jinekolojik endoskopi, tüp bebek, androloji ve menopoz departmanlarının kuruluşunu gerçekleştirdi.

Üreme tıbbı ile ilgili pek çok uluslararası dernekte yönetim kurulu üyesidir, ulusal ve uluslar arası pek çok kongre, sempozyum ve workshop düzenlemiştir. Ulusal ve Uluslararası bilimsel dergilerde editörler kurulunda görev almaktadır. European Society of HR and Embriology yönetim kurulunda 6 yıl görev yapmıştır.

2016 yılında Dünya Yardımcı Üreme Teknikleri ve Kısırlık Derneği Başkanı seçilmiştir. Görev süresi içinde 2017 Ekim ayında Antalya /Türkiye’de yapılmakta olan Dünya Kısırlık ve Tüp Bebek Kongresinin de başkanlığını yapmaktadır.

Akdeniz Ülkeleri Üreme Tıbbı Derneğinin 2. Başkanlığı yürütmektedir.

American Society for Reproductive Medicine tarafından yayınlanan üreme endokrinolojisi, kadın doğum, infertilite, tüp bebek, üroloji ile ilgili önemli makalelerin yayınlandığı Fertility and Sterility dergisinin Yayın Kurulu’na seçilmiştir.

Turkishtime Dergisi’nin “Tıp Bilimine Yön Veren 100 Türk” ü açıkladığı kitapta, üreme tıbbı ve yardımcı üreme teknikleri alanında yaptığı değerli çalışmalar ile Prof. Dr. Timur Gürgan yer almaktadır.

Uluslar arası hakemli dergilerde yayımlanmış makaleleri bulunmaktadır. Ovulasyon indüksiyonu, ART, PCOS, Endometriozis, İmplantasyon, Endoskopik Cerrahi özel ilgi alanlarıdır.

Akademik çalışmalarının yanı sıra felsefe, biyoteknoloji gibi alanlarla da ilgilenmektedir ve Türkiye Zeka Vakfı Yönetim Kurulu üyesidir.

Prof.Dr.Timur Gürgan Hastalarına Ankara ve İstanbul Kliniklerininde Tüp jinekolojik endoskopi, tüp bebek, androloji ve menopoz Hizmetleri vermektedir.

Prof.Dr.Timur Gürgan’a Verdiğimiz Hizmetlerden Örnekler

work-img

TV Programları

 

work-img

Sosyal Medya Yönetimi

 

work-img

Advertorial Reklam

 

work-img

TV Programları

 

team

Prof.Dr. Timur Gürgan

Tüp Bebek Uzmanı

Gürgan Clinic

Gürgan Clinic

Ankara / İstanbul